پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبیشترین تردد چهارم فروردین ۹۹ در محور بروجرد- اراک ثبت شد

تاریخ انتشار: 1399/01/05

محور بروجرد- اراک با ۳ هزار و ۷۱۳ وسیله نقلیه بیشترین سهم را در ترددهای وسایل نقلیه در چهارم فروردین ۹۹ به خود اختصاص داد.
مصطفی ملکی صادقی معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در تکمیل این خبر افزود: این در حالی است که در چهارم فروردین سال گذشته ۱۱ هزار و ۵۷۰ وسیله نقلیه در این محور تردد داشته است که نشان‌از کاهش ۶۸ درصدی تردد در این محور دارد.
وی گفت: همچنین محور نورآباد- هرسین در این روز با ۷۸۷ وسیله نقلیه کمترین تردد را در بین محورهای استان به خود اختصاص داده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۲ هزار و ۳۶۷ وسیله نقلیه، ۶۷ درصد کاهش تردد را در این محور شاهد هستیم.
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: درمجموع در چهارم فروردین ۹۹ تعداد ۱۷ هزار و ۳۴۴ وسیله نقلیه به استان وارد شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۵۹ هزار و ۴۸۶ وسیله نقلیه، ۷۱ درصد کاهش دارد.
وی خاطرنشان کرد: تعداد وسایل نقلیه خروجی از استان نیز ۱۸ هزار و ۲۰۰ وسیله نقلیه بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۶۰ هزار و ۲۳۱ دستگاه، ۷۰ درصد کاهش یافته است.مشخصات:
نظرات: *