پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان:


عملکرد راهداری لرستان قابل قبول است

تاریخ انتشار: 1398/11/16

عملکرد راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در سیل قابل قبول است غرفه راهداری در نمایشگاه جذابیت بیشتری دارد و کار ارزشمندی است.
مهندس گودرز امیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در بازدید از غرفه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در نمایشگاه "سیل مهربانی" گفت: راهداری یکی از دستگاه های زحمتکش است که شبانه روز برای آسایش و ایمنی مردم در جاده ها تلاش می کند، راهداران در سیل زحمات بسیار زیادی کشیدند گرچه گاها مورد بی مهری قرار گرفتند ولی زحمات شبانه روزی آنها و عملکردشان که امروز در منظر مردم قابل دید و عملکرد قابل قبولی است خود حاکی از زحمات شبانه روزی این عزیزان و تلاش خالصانه و بی ریای این دوستان در جهت خدمت رسانی است.
وی با تحسین خلاقیت راهداری لرستان در غرفه آرایی نمایشگاه"سیل مهربانی" گفت: غرفه راهداری بخاطر انتخاب عکسهای مقایسه ای و تصاویر قبل و بعد از بازسازی، جذابیت بیشتری دارد و کار ارزشمندی است.
نمایشگاه "سیل مهربانی" با موضوع خدمات دستگاه ها در سیل فروردین ۹۸ استان لرستان امروز با حضور استاندار لرستان افتتاح و تا ۱۸ بهمن ماه همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.مشخصات:
نظرات: *