پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدبستان شهید کردعلیوند پاعلم ایمن‌سازی شد/ قدردانی امام جمعه پلدختر از راهداری لرستان

تاریخ انتشار: 1398/09/07

طرح ایمن‌سازی دبستان شهید حسین کردعلیوند پاعلم شهرستان پلدختر با نواختن زنگ ایمنی به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، در ادامه طرح ایمن‌سازی مدارس حاشیه راه‌های لرستان، در مراسمی با حضور مسئولان استانی و محلی، طرح ایمن‌سازی دبستان شهید حسین کردعلیوند پاعلم در شهرستان سیلزده پلدختر با نواختن زنگ ایمنی به بهره‌برداری رسید.
عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان در این مراسم گفت: براساس برنامه‌ریزی در سال جاری ایمن‌سازی فیزیکی ۲۰ مدرسه و آموزشی۲۰ مدرسه دیگر در حاشیه راه‌های استان در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: این مدارس براساس بازدید میدانی و تحلیل تصادفات شناسایی و براساس اولویت در دستور کار ایمن سازی قرار گرفته‌اند که تاکنون چهار مورد انجام شده و بقیه مدارس نیز به‌صورت مستمر و براساس زمان بندی مشخص ایمن‌سازی خواهند شد.
حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان پلدختر نیز در این مراسم با قدردانی از عملکرد راهداری لرستان پس از سیل فروردین ماه در این شهرستان، خواستار نگاه ویژه مدیریت ارشد استان در تخصیص به موقع اعتبارات بازسازی و ایمن‌سازی راه‌های پلدختر گردید.
در ادامه سرهنگ اسماعیلی فرمانده پلیس راه پلدختر هم به بیان اهمیت مقوله ایمنی و نقش آموزش و فرهنگ‌سازی در کاهش سوانح جاده‌ای پرداخت.
در این مراسم که به همت اداره ایمنی و ترافیک معاونت حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان برگزار شد؛ دبیر شورای ترافیک استان، فرماندار و جمعی از مدیران محلی پلدختر حضور داشتند.
نواختن زنگ ایمنی، برگزاری نمایش های مهیج و آموزشی و اهداء بسته‌های آموزشی ایمنی به دانش آموزان از برنامه های این مراسم بود.مشخصات:
نظرات: *