پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیکارگاه آموزشی "حفظ ارزش‌های بنیان خانواده ایرانی اسلامی" در راهداری لرستان برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/09/05

به مناسبت هفته بسیج، کارگاه آموزشی با موضوع "حفظ ارزش‌های بنیان خانواده ایرانی اسلامی" ویژه کارکنان اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین تیموری از فضلاء حوزه کمالیه خرم‌آباد به عنوان مدرس این کارگاه آموزشی با گرامیداشت هفته بسیج به تبیین ارزش‌های بنیان خانواده ایرانی اسلامی و نحوه حفظ آن پرداخت.
وی بصیرت را از ارکان خانواده ایرانی اسلامی عنوان نمود و افزود: امروز غرب در پی فروپاشی نظام خانواده‌در ایران است و با صدها شبکه و ابزار رسانه‌ای این هدف را دنبال می‌کند.
تیموری با بیان اینکه یکی از بهترین میوه‌های درخت تنومند انقلاب اسلامی بسیج بود، گفت: در این مقطع از زمان، باید شرایطی را در خانه فراهم نمود که فرزندان در محیط آرام خانه با الهام از فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و تفکر بسیجی پرورش یابند و نسلی متفکر تحویل آینده دهیم.
 در این مراسم که با حضور مدیرکل، معاون فنی و نظارت، مشاور مدیرکل و مدیر حراست، امام جماعت و جمعی از کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان برگزار شد، از خدمات کارکنان بسیجی فعال در پایگاه مقاومت ذوالفقار این اداره کل با اهداء لوح سپاس تکریم بعمل آمد.
 مشخصات:
نظرات: *