پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیعیادت از راهداران سانحه دیده کوهدشت

تاریخ انتشار: 1398/08/09

مشاور مدیرکل و مدیر حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با حضور در کوهدشت از راهداران سانحه دیده این شهرستان عیادت کرد.
درپی سانحه ریزش کوه هفته جاری که در محور گراب- کوهدشت روی داد و سه نفر از راهداران این شهرستان مصدوم شدند، محمدحسین امینیان مشاور مدیرکل و مدیر حراست همراه با مصطفی میردریکوند رئیس اداره منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه به نمایندگی از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با حضور در منزل یکی از راهداران مصدوم از این سه راهدار عیادت و با اهدا لوح سپاس از آنان قدردانی نمودند.
مشاور مدیرکل و مدیر حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از صحت و سلامت این راهداران وظیفه شناس از تعهد و وظیفه شناسی آنان تقدیر کرد.
وی گفت: شعار ما در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان این است که هموطنان ما در هر زمان از شبانه روز با آرامش در جاده ها سفر کنند چرا که راهداران بیدار و برای خدمت رسانی آماده هستند‌.
امینیان و میر همراه با محمدامین رحیمی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهدشت در ادامه از ساختمان مرکزی اداری در حال ساخت و همچنین ماشین آلات و تجهیزات شهرستان بازدید کردند.
لازم به ذکر است مدیرکل، معاون راهداری و مشاور مدیر کل و مدیر حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در شب حادثه به محض اطلاع با حضور در بیمارستان کوهدشت از راهداران حادثه دیده عیادت کردند.مشخصات:
نظرات: *